Pimp My Diet

Dieta Sportowa

Ta dieta będzie dla Ciebie idealnym uzupełnieniem do osiągnięcie wymarzonego wyniku.


Zamów Pozostałe diety

Pimp My Diet

Dieta Sportowa

Ta dieta będzie dla Ciebie idealnym uzupełnieniem do osiągnięcie wymarzonego wyniku.


Zamów Pozostałe diety
 

Dieta Sportowa

Z dietą sportową nie ma miękkiej gry! Przemycane w posiłkach ilości białka są do wchłonięcia tylko dla prawdziwych wyczynowych sportowców. Przygotowujesz się do zawodów albo lubisz dbać o swoją sylwetkę ? Ta dieta będzie dla Ciebie idealnym uzupełnieniem do osiągnięcie wymarzonego wyniku.


Zamów

Rozkład makroskładników w diecie sport:


  • kliknij: ZAMÓW DIETĘ
  • ok. 20-30% energii pochodzącej z tłuszczów;
  • ok. 40-50% energii pochodzącej z węglowodanów;
  • ok. 25-30% energii pochodzącej z białka.

Dieta sport to nasza propozycja skierowana do osób aktywnych fizycznie oraz wyczynowych sportowców. Dlaczego prawidłowe odżywianie wśród osób aktywnych fizycznie jest takie istotne? Ponieważ dzięki temu możliwe jest osiągnięcie odpowiedniej sylwetki oraz uzyskanie coraz lepszych wyników sportowych. Prawidłowo zbilansowana dieta osób aktywnych fizycznie to również efektywniejsza regeneracja całego organizmu. Wiemy jak ważne jest odżywianie osób aktywnych fizycznie, dlatego dzięki naszej diecie sport nie musisz martwić się o gotowanie, liczenie kilokalorii i odpowiedni rozkład mikro i makroskładników. Wystarczy, że nam zaufasz a my zajmiemy się resztą.

Czym się charakteryzuje nasza dieta sport? Przede wszystkim wysoką zawartością dobrej jakości białka zwierzęcego i roślinnego. Zwracamy ogromną uwagę na jakość, świeżość i pochodzenie naszych produktów. Zamawiamy tylko od sprawdzonych dostawców, staramy się używać produktów niskoprzetworzonych. Menu diety sport jest opracowywane pod okiem wykwalifikowanego dietetyka. Odpowiedni rozkład makroskładników (ze zwiększoną ilością białka) pomaga zbudować masę mięśniową i poprawić sportowe osiągnięcia. Dieta jest również lekkostrawna i gwarantuje świetne samopoczucie w ciągu dnia i podczas wysiłku fizycznego.

Przykładowe Menu

 
  • Śniadanie: Omlet jajeczny z pomidorkami koktajlowymi i pełnoziarnistym pieczywem
  • II śniadanie: Fit muffinki z czekoladą i bananem
  • Obiad: Gulasz z piersi z indyka podany z ryżem jaśminowym i warzywami z pary
  • Podwieczorek: Ziarnisty twarożek z słupkami warzyw
  • Kolacja: Domowy burger na grahamce z jogurtowym sosem aioli

Zamów
 

Potrzebujesz wsparcia przy wyborze diety?
Masz jakieś pytania?


Kontakt