Pimp My Diet

Dieta z Wyborem Menu

Dobrze zbilansowana pięcioposiłkowa dieta.


Zamów Pozostałe diety

Pimp My Diet

Dieta z Wyborem Menu

Dobrze zbilansowana pięcioposiłkowa dieta.


Zamów Pozostałe diety
 

Dieta z Wyborem Menu

Dobrze zbilansowana pięcioposiłkowa dieta, w której znajdziesz posiłki dobrane przez Ciebie to właśnie nasza opcja z Wyborem MENU. W tej diecie to Ty decydujesz, co jesz. Każdego dnia dajemy Ci kilka wersji posiłków, które możesz dowolnie komponować. Możesz również dodawać dodatkowe posiłki nie tylko dla siebie, ale i dla innych członków rodziny czy znajomych.


Zamów

Jak zamówić dietę z wyborem menu?


  • kliknij: ZAMÓW DIETĘ
  • wybierz MIASTO, do którego mamy dowieźć Twoje zamówienie
  • zaznacz PROGRAM Z WYBOREM MENU, oznacz liczbę posiłków i przejdź do kolejnych kroków formularza
  • STWÓRZ SWOJE MENU na każdy dzień zamówienia, wybieraj spośród kilku opcji posiłków
  • sfinalizuj zamówienie

Pamiętaj, że nasze jadłospisy opierają się przede wszystkim na świeżych owocach i warzywach, rybach morskich i słodkowodnych, chudym nabiale, staranie wyselekcjonowanym mięsie oraz produktach pełnoziarnistych. Stawiamy na produkty od lokalnych dostawców, dlatego wszystko, co dla Was przygotowujemy jest pyszne i aromatyczne. Konserwantom mówimy nie! U nas rządzą naturalne właściwości produktów, a smak dopieszczają odpowiednio dobrane zioła i przyprawy.

Dieta z Wyborem Menu powstała po to, aby jeszcze bardziej wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom. W tej opcji, to Wy decydujecie, jakie dania macie ochotę zjeść i samodzielnie komponujecie swój wymarzony jadłospis na dany dzień. Dzięki konfiguratorowi diety możecie wybierać spośród kilku opcji przypisanych do każdego posiłku, zmieniać ich kaloryczność, dodawać lub odejmować posiłki, a także dokupić dodatki takie jak chociażby woda mineralna.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie? Ponieważ szanujemy to, że każdy z nas jest inny i może mieć ochotę na coś innego. W diecie z wyborem menu możesz zdecydować czy masz ochotę na śniadanie na słodko czy jednak zostaniesz przy wersji wytrawnej. To samo tyczy się innych dań, które możesz dowolnie komponować układając menu wedle własnych upodobań. To rozwiązanie to również idealna opcja dla alergików czy osób z nietolerancjami pokarmowymi. Znając menu, możesz zarządzać nim tak, aby wykluczyć drażniące Cię produkty.

Jeżeli pragniesz w zdrowy sposób zgubić zbędne kilogramy, zadbać o swoje samopoczucie i dodatkowo zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze - to idealnie trafiłeś.

Zapoznaj się z naszymi dietami

Odpicowane diety specjalnie dla Ciebie.
Jakość, różnorodność oraz wygoda i oszczędność czasu.


Potrzebujesz wsparcia przy wyborze diety?
Masz jakieś pytania?


Kontakt